KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9489401
nr 948 9401
Etsning
Mezzotint, Prins Eugen, Molnet, signerad, motivet: 16x11
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 mars 2015
kl 20:34:08
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Etsning
nr 948 9401
Etsning
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.700 kr |
måndag 16 mars 2015 |